Пятница, 26.04.2024, 14:53
Скрябін
Офіційний сайт шанувальників гурту
Menu
Afisha
01.03. Кременчуг
02.03. Харків
03.03. Донецьк 
04.03. Полтава
06.03. Львів
08.03. Трускавець







 

<<<Історія

НОВИЙ СКРЯБІН докорінно відрізнявся від СТАРОГО. Інший склад, а отже й інший погляд на музику, інший стиль. Кузьма ж не здавався і успішно працював далі.
До всеукраїнського туру на підтримку «Натури» до «постійного» складу «Скрябіна» - Кузьма або Андрій Кузьменко, Олександр Мельник (бас, екс-«CrossFire», «Квартет-44»), Олексій «Зваля» Зволинський (гітара), Володимир «Івнінг» Паршенко (барабани, екс-«Страшний головний біль»), - ще долучилися клавішник Олександр Стрілковський та лідер хмельницької хардової «Мотор’ролли», гітарист Сергій Присяжний. Над альбомом також працювали Ірина Білик (пісня і кліп «Мовчати») і Андрій Підлужний (бек-вокал і аранжування). Але склад групи все рівно виявився тимчасовим. Новий постійний склад гурту сформується лише і 2005 році. Розпад «старого Скрябіна» багато фанів сприйняли як розпад всієї групи і перестали визнавати її існування. Того ж року Кузьма в подарунок отримав 3 Flash-кліпи на пісні «Модна країна», «Годинник» і «Бультер’єр», зроблених 12-річним хлопцем Антоном Гоменюком.
Наступним став «Альбом» (2004) – альбом реміксів старих і нових пісень, яким «Скрябін» відзначив своє 15-річчя. Альбом вийшов у двох варіантах: «легкому» (лише 1 диск з 15 піснями) і «важкому» (2 диски: з 15 піснями і з 15 кліпами). У створенні альбому брали участь Кузьма, Зволінський, Підлужний, а також майбутній повноправний член групи – Константин Сухоносов. Це був останній альбом «Скрябіна», в якому були ремікси старих пісень. Того ж року «Скрябін» взяв участь у передвиборному концерті на підтримку Віктора Януковича, чим шокував всіх патріотично настроєних фанів, особливо під час Помаранчевої революції. Почалися сотні образ, звинувачень і принижень в бік Кузьми, тому числі від Ростика і Шури
14 квітня 2005 року вийшов альбом «Танго», над яким «Скрябін» почав працювати ще до Революції. Хоча Кузьма і виказував своє байдуже ставлення до подій кінця 2004 року, все ж відзначив, що саме Помаранчева революція надала йому творчої наснаги до створення альбому. В альбом увійшли 13 пісень та 5 реміксів на пісню «Люди, як кораблі», а також відео кліп до цієї пісні від Віктора Придувалова. На пісні «Ти мені не даєш», «Старі фотографії» також були зняті кліпи. З виходом альбому утвердився і новий cклад гурту:
Кузьма – вокал, музика, тексти, Зволінський Льоша – гітари, аранжування, Сухоносов Костя - клавіші, аранжування, Глітін Костя – бас гітара, Колісниченко Вадим – барабани.
Сам по собі альбом вийшов дуже успішний і приємний, хоча й чисто попсовий. У тому ж році виходить збірка відеокліпів «Скрябіна», куди увійшли 22 кліпи із 40 існуючих на той час. А під завісу 2005-го вийшов проект, який був справжнім подарунком для фанів: у форматі МР3 на двох дисках виходить видання 13 альбомів «Скрябіна». В червні 2005 року на каналі М1 була показана програма (власне, їх було дві, де були представлені «всі кліпи «Скрябіна»».
На початку 2006 року нарешті відбувся довгоочікуваний реліз проекту «Триб’ют. Через чужі окуляри». Цей проект – таке собі переспівування пісень «Скрябіна» іншими групами і співаками. До видання увійшли 20 пісень, але лишились багато невиданих і доступних лише через Інтернет. Разом з тим публікується і швидко набирає популярності перша книга Андрія Кузьменка (тепер вже – Кузьма Скрябін) «Я, Побєда і Берлін», яка вийшла в двох варіантах: з м’якою обкладинкою і з твердою. Вона складалась з 3 частин: власне повість «Я, Побєда і Берлін», де Кузьма описує події 1992 року, коли Кузьма купує свою першу машину – стару «Побєду» 1953 року випуску і вирушає на ній разом зі своїм другом, вже відомим нам Бардом (Віталій Бардецький) до Берліна. Повість насичена прекрасним гумором, оригінальністю мови, динамічністю сюжету; регочеш постійно, а прочитавши книгу, хочеться її перечитувати знову і знову. Друга частина – повість «Місто, де не ходять гроші». Це вже «сумна історія про дівчину Алісу, яка потрапляє в місто, якого немає на карті, місто, з якого немає дороги назад». Кузьма сказав, що сюжет йому приснився і він його просто втілив на папері. Мої враження: чесно кажучи, «брєд сивої кобили». І перечитувати не хочеться, і говорити про неї не хочеться, хоча й читається повість легко і цікаво і «вчить не легковажити». І третя частина – Лірика, тобто тексти пісень (правда, далеко не всіх). Розміри всієї книги досить скромні - 200 маленьких сторіночок. Книга не раз перевидавалась. Кузьма ж, як і обіцяв, передав зібрані кошти після першого тиражу школі-інтернату для дітей з розумовими вадами в місті Острозі. Після успіху першої книги Кузьма анонсував вихід ще двох книг – «А різдвяна зірка нам дарує тепло» і «Я, Паштет і армія».
Андрій Кузьменко займеться ді-джейсько-просвітницькою діяльністю. Співак збирається проводити вечірки під назвою "Голий Ді-Джей Паті".
14 вересня 2006 року виходить новий альбом «Скрябіна» «Гламур», драйвовий і «осінній» за характером і успішний в комерційному плані. В групі з’являється новий (найкрасивіший) учасник – Олена Розумна, яка хоча й не була досі в офіційному складі гурту, але ще 2003 року працювала з групою. На пісні «Кольорова» і «Падай» були зняті кліпи, які увійшли до альбому. Група "Скрябін" з виходом нового альбому "Гламур" змінила і свого видавця. Якщо раніше диски команди видавала компанія "Lavina Music", то новий диск вийшов уже під маркою "Moon Records". Основна причина переходу, за словами лідера групи Кузьми, полягає у проблемах з виходом їхнього трибьюту, де на обкладинці було забагато орфографічних помилок. Про це музикант сказав в інтерв’ю "ФДР Радіоцентрові": "Перший тираж, який був випущений, був бракований. Фраза "Через твої окуляри" була написана через дві російські букви "ё", тобто «Чёрёз твої окуляри». І ще було написано "Тривьют друпи Скрябін". Мене то найбільше підламало. В жовтні 2006 року Володимир Зайковський видає свою енциклопедію відеокліпів «Скрябіна», до якої увійшли 16 з 17 створених ним (переважно невиданих) кліпів. Але надто висока ціна і можливість покупки тільки через Інтернет значно ускладнювали, майже унеможливлювали покупку товару. 21 лютого 2007 року cайт skryabin.ru закінчив свою роботу, але залишився в Сітці до відкриття нового офіційного сайту групи «Скрябін», котрий мав з’явитися за адресою www.skryabin.biz.
У квітні 2007 року на каналі М1 презентується новий кліп «Скрябіна» - «Гламур».





Copyright MyCorp © 2024 Сделать бесплатный сайт с uCoz